Kivitelezünk, gyártunk és tervezünk

  • Biztosítóberendezéseket
  • Optikai, telefon-, és informatikai hálózatokat
  • Távközlési berendezéseket és hálózatokat
  • Információs, utastájékoztató rendszereket
  • Vagyonvédelmi rendszereket
  • Közlekedési és ipari automatikákat

Keresünk:

Munkatársakat  lakatos munkakörbe.

Feladata:

- vasúti pálya mellett kiviteli munkák végzése, különböző biztosítóberendezési elemek telepítése

- földmunkák, gépi és kézi földkitermelés, kábelárok, szerelőgödör kialakítása

- kábelek lehúzása

- beton elemek mozgatása, telepítése

- lakatos műhelyben szakmunka végzése

Munkavégzés helye az ország keleti és középső területe, budapesti telephellyel. A munkavégzés helyétől és időtartamától függően ott alvással.

Előny:

- vasúti lakatos szakmai gyakorlat

Amit elvárunk:

- változó munkahely elfogadása

- szakmai tapasztalatok megismerése

- elkötelezettség, együttműködés, csoportszellem

- fizikai munkabírás

Amit kínálni tudunk:

- munkásszállás biztosítása a Zrt. telephelyén

- biztos munkahely

- versenyképes jövedelem

Keresünk:

Munkatársakat  elektronikai műszerész munkakörbe.

Feladatok:

Elektronikai elemek mechanikai szerelése, egységgé építése, pont-pont közötti huzalozása, visszaellenőrzése, külső téren különböző objektumok telepítése, szerelése bekötése, belsőtérhez csatlakoztatása, közreműködés az élesztés, vizsgálat folyamatában

műanyag szigetelésű kábelek szerelése, mérése, csatlakoztatása

Munkavégzés:

Főleg az ország középső és keleti részén, budapesti telephellyel

Előny:

Szakirányú végzettség,  alapszíntű vasúti ismeretek, rajzolvasási készség

középfokú végzettség

szorgalom, tanulási készség, együttműködés

Amit kínálunk:

szakmai munka, fejlődési lehetőség

biztos háttér

Budapesti telephelyen, munka helyszínén szállás lehetőség

Jelentkezését bizalmasan kezeljük!

Keresünk:

Munkatársakat felelős helyszíni vezető (Építésvezető) munkakörbe.

Feladata:

- munka előkészítése
- kivitelezésre váró tervek felülvizsgálata
- kivitelezéshez szükséges főbb anyagok összeállítása
- munkavégzés biztosítása a munkaterületen
- kapcsolattartás a megrendelővel
- TBÉSZ Zrt. képviselete a munkavégzés során

Előny:

Alapszintű vasúti ismeretek, német nyelvtudás

Felsőfokú (közlekedési, villamos) végzettség, MÁV Tisztképző esetén szakirányú végzettség, megbízhatóság, alaposság, önálló munkavégzés, kitartás, jó szervező készség, felhasználói szintű számítógép ismeret, "B" kategóriás vezetői engedély.

Szakmai kihívás, versenyképes jövedelem

Keresünk:

Munkatársakat kábelszerelő munkakör betöltésére.

Feladata:

- rézerű kábelek szerelése
- kábelek mérése, dokumentálása
- közreműködés fényvezetőszálas kábelek szerelésében

- szakmai tapasztalat a kábelszerelés terén
- szakmunkás képesítés

Versenyképes jövedelem

Módosítás dátuma: 2017. május 02. kedd, 07:47